دسته‌بندی نشده, یونیت هیدرولیک

یونیت هیدرولیک رکسروت

یونیت هیدرولیک رکسروت

یونیت هیدرولیک رکسروت

یونیت هیدرولیک رکسروت ، نمایندگی یونیت هیدرولیک رکسروت ، یونیت رکسروت یونیت هیدرولیک (یا پاورپک هیدرولیک) یک سیستم مستقل است که به طور کلی شامل یک موتور، یک مخزن مایعات و یک پمپ می­باشد. این دستگاه با استفاده از فشار هیدرولیکی، حرکت موتورها، سیلندرها و قسمت­های مکمل یک سیستم هیدرولیکی معین را ممکن می­سازد.

نمایندگی یونیت هیدرولیک رکسروت

یک سیستم هیدرولیکی از سیال محصور شده برای انتقال انرژی از یک منبع به منبع دیگر ایجاد حرکت چرخشی، حرکت خطی یا نیرو استفاده می­کند. یونیت مورد نظر قدرت مورد نیاز را برای انتقال سیال فراهم می­کند. برخلاف پمپ­های استاندارد ، یونیت های هیدرولیکی از شبکه­ های فشار چند مرحل ه­ای برای انتقال مایعات استفاده می­ کنند و آنها اغلب دستگاه های کنترل دما را بکار می­ برند. مشخصات مکانیکی و مشخصات یک یونیت تعیین­ کننده نوع پروژه­ هایی است که برای آن می ­تواند باشد.

یونیت رکسروت

یک یونیت هیدرولیک بزرگ و بادوام که برای عملکرد در محدوده شرایطی محیطی ساخته می­شود، دارای ویژگی های طراحی متعدد و متمایزی از یک سیستم پمپاژ معمولی است. بعضی از ویژگی­ های طراحی استاندارد شامل موارد زیر هستند جمع­ این ها محفظه ­هایی هستند که به محرک ­های هیدرولیکی متصل می­ شوند. آنها با استفاده از مکانیزم پمپاژ، آب را جمع می­کنند و برای ایجاد و حفظ فشار سیال جهت تکمیل سیستم پمپاژ موتور در نظر گرفته شده­اند.

یونیت هیدرولیک رکسروت

پاور پک هیدرولیک به طور کلی می توانند در هر برنامه ای که نیاز به بلند کردن اجسام سنگین و سیستم اتیک و یا سایر الزامات برای استفاده مکرر از نیروی قدرتمند و هدایت این نیرو استفاده می شود. هیدرولیک صوفی ، در زمینه تولید پاور پک هیدرولیک با قیمت مناسب برای فروش فعالیت دارد. منبع توان یا محرک اولیه مرتبط با بیشتر یونیت های توان هیدرولیکی، موتور است که بر اساس سرعت، سطح گشتاور و ظرفیت توانشان انتخاب می­شود. یک موتور که اندازه و قابلیت­های آن مکمل یونیت قدرت باشد می­تواند انرژی هدر رفته را به حداقل برساند و در طولانی مدت باعث صرفه­ جویی در هزینه شود. لازم به ذکر است حتما پاورپک و یونیت هیدرولیک را ز یک مرکز معتبر تهیه نمایید.

یونیت قدرت

کنترل­ کننده­ های یونیت قدرت : هیدرولیکی رابط اپراتور شامل کلیدهای قدرتی، نمایشگرها و ویژگی­های نظارت است. که برای نصب و ادغام یک یونیت قدرت در سیستم­ های هیدرولیک ضروری است و می ­توان آنرا همراه با سیم در یونیت توان پیدا کرد. خنک­ کننده­ ها و گرم­ کننده ­ها به عنوان بخشی از روند تنظیم دما ، یک خنک ­کننده هوا می­ تواند نزدیک یا پشت یونیت فیلتر نصب شود تا از افزایش دما به بالاتر از پارامترهای عملیاتی جلوگیری کند. به همین ترتیب، می­توان از سیستم گرمایشی مانند بخاری بر پایه روغن برای بالا بردن دما در مواقع لزوم استفاده کرد.

1 دیدگاه در “یونیت هیدرولیک رکسروت

  1. یونیت هیدرولیک رکسروت ، نمایندگی یونیت هیدرولیک رکسروت ، یونیت رکسروت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *