پمپ پیستونی رکسروت

پمپ پیستونی رکسروت

پمپ پیستونی رکسروت

پمپ پیستونی رکسروت

پمپ پیستونی رکسروت ، نمایندگی پمپ پیستونی رکسروت ، پمپ رکسروت پمپ کارتریجی یا همان پمپ هیدرولیک پره‌ای، نوعی از پمپ هیدرولیک محسوب می‌شود که از چرخش تیغه‌های به شکل دوار، فشار هیدرولیک را ایجاد می‌کند. این نوع پمپ از تیغه‌ها، محفظه، روتور و شفت تشکیل شده‌اند و آن را به نام پمپ کارتریجی پره‌ای نیز می‌شناسند. پمپ‌های کارتریجی دارای یک روتور شکاف‌دار هستند که پره‌های پمپ در آنها جای گرفته است. پره‌ها به سمت داخل یا خارج قادر به لغزش هستند و باید گفت که صدای تولید شده توسط این نوع پمپ‌ها، بسیار کمتر از انواع دنده‌ای است.

نمایندگی پمپ پیستونی رکسروت

به صورت کلی باید گفت که طراحی پمپ هیدرولیک کارتریجی پره‌ای بر اساس نیروی گریز از مرکز بوده و قیمت آن نیز نسبت به انواع مدل‌های دیگر بسیار مقرون به صرفه است. از طرفی طراحی کامپکت آن باعث شده تا برای بسیاری از صنایع مناسب باشد. اما از طرفی باید خاطر نشان کنیم که برای ویسکوزیته سیال بالا و یا سیال‌هایی که خاصیت سایندگی دارند، پمپ هیدرولیک کارتریجی، گزینه مناسبی نخواهد بود. همچنین اگر فشار کاری مدار بسیار بالا باشد، بهتر است از انواع دیگر پمپ هیدرولیک استفاده کنید.

پمپ رکسروت

از معروف ترین شرکتهای تولید کننده محصولات هیدرولیکی و پمپ هیدرولیک در سطح دنیا شرکت مهندسی بوش رکسروت می باشد که از رنکینگ بالایی در اقلام هیدرولیک که پمپ هیدرولیک رکسروت تنها یکی از این محصولات است برخوردار است .فعالیت و تولیدات پمپ هیدرولیک رکسروت و دیگر قطعات هیدرولیک این شرکت در دنیا از اهمیت بالایی برخوردار است . به علت کیفیت بالا و تنوع کاربری در صنایع و کارخانجات داخلی شما به وفور مصرف پمپ هیدرولیک رکسروت و دیگر اقلام هیدرولیک را به چشم می بینید. پمپ پیستونی رکسروت در سال 2001 با ادغام دو شرکت بزرگ و قدیمی مانسمان رکسروت و بوش بوجود آمده است و محل اصلی آن آلمان است .

پمپ پیستونی رکسروت

از دیگر محصولات هیدرولیکی شرکت رکسروت می توان هیدروماتیک و ایندرامات و لوهمان در زمینه انواع پمپ هیدرولیک هیدروماتیک و یا دیگر محصولات هیدرولیک شرکت رکسروت نام برد .یک نمونه از پمپ پیستونی هیدرولیک سری a10vo(a) رکسروت می باشد. این پمپ پیستونی هیدرولیک با داشتن طراحی صفحه زاویه گیر برای استفاده در مدارات هیدرولیکی حلقه باز از جهت هیدرواستاتیکی بسیار مناسب می باشند . جریان خروجی با میزان سرعت شفت و حجم جابجایی متناسب می باشد . با تنظیم صفحه زاویه ، صفحه زاویه گیر دبی خروجی قابل تنظیم می باشد . این سری از پمپها بعلت یاتاقانهای قوی از طول عمر بالایی برخوردار هستند .

نسبت قدرت به وزن بالا

سرعت بالای مجاز شفت ، پمپ پیستونی رکسروت خصوصیات مکش عالی ، امکان بارگذاری محوری و شعاعی برروی محور محرک ، سروصدای پایین ، راندمان بالا و امکان نصب بصورت سری از خصوصیات این نوع پمپ هیدرولیک رکسروت است . کاربرد هیدرولیکی پمپ هیدرولیک رکسروت مدل یاد شده دارای عملکرد در مدار حلقه بازو بصورت جابجایی متغیر بعنوان تامین کننده فشار و جریان می باشد.این پمپ پیستونی محوری هیدرولیک بیشترین کاربرد را در طبیعت بعنوان کاربرد در مدار حلقه باز و کنترل کننده فشار ، دبی وفشار ، الکترونیکی ، کنترل توان پروپشنال با کارت آمپلی فایر و درایوهای مربوطه دارد .

1 دیدگاه در “پمپ پیستونی رکسروت

  1. پمپ پیستونی رکسروت ، نمایندگی پمپ پیستونی رکسروت ، پمپ رکسروت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *