هیدروموتور, هیدروموتور اوربیتالی

هیدروموتور اوربیتالی

هیدروموتور اوربیتالی چیست

هیدروموتور اوربیتالی

هیدروموتور اوربیتالی ، هیدروموتور اوربیتالی پارکر ، هیدروموتور اوربیتالی دانفوس ، هیدروموتور اوربیتالی چیست؟ ، هیدروموتور اوربیتالی بروینی ، هیدروموتور ، مهم ترین و بزرگترین تولید کنندگان هیدروموتورهای اوربیتالی با شاخصه سرعت کم در قبال گشتاور بالا می باشد. دانفوس بیش از 3000 هیدروموتور اوربیتالی متفاوت (در اندازه ها و نوع شفت مختلف) را با توجه به نوع استفاده آن می تواند به مصرف کننده جهت کاربرد در صنایع مختلف پیشنهاد دهد.در این نوع موتور هیدرولیکی، مکانیزم درگیری دندانه ها به گونه ای است که ایجاد گشتاورهای خروجی بالا و سرعت های پایین و یکنواخت امکان پذیر می باشد. هیدروموتور دنده ای را نیز می توان در ترکیب با جعبه دنده های کاهنده مورد استفاده قرار داد که در این حالت، دستیابی به سرعت های کمتر از 1 دور بر دقیقه با گشتاورهای بالاتر از 400 N.m امکان پذیر می باشد.

هیدرولیک البرز وارد کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، شیرآلات هیدرولیک

تعمیرات هیدروموتور اوربیتالی پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02177320026

شماره همراه : 09121759426

هیدروموتور اوربیتالی : گروه هیدرولیک البرز وارد کننده با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه فروش ، تامین و تعمیر قطعات هیدرولیک صنعتی ، راه‌سازی ، الکتروموتور ، شیرآلات هیدرولیک ، بلوک هیدرولیک ، پروپرشنالها ، جک و پاور پک ، یونیت هیدرولیک ، شیر دستی هیدرولیک ، ساخت پاورپک‌ ، دنده‌ای و پیستونی آماده خدمت گذاری به شما صنعت‌گران و همکاران ارجمند می باشد. طراحی سیستم های هیدرولیک شامل مدار هیدرولیک ، یونیت پاورپک و جک های هیدرولیک جهت خطوط تولید و ماشین آلات صنعتی و هیدرولیک. ما عمیقا متعهد به جلب اعتماد و رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات مهندسی و اجرای پروژه های هیدرولیک به شکل یک پکیج کامل هستیم.

هیدروموتور اوربیتالی پارکر

موتور هيدروليك عملگرهايي که همواره دوران میکنند هیدروموتور میباشد و  هنگام  دوران بار چرخشی برای ایجاد گشتاور مورد نیاز موتورهای هیدرولیکی یا هیدروموتورها استفاده میشوند.عملگرها به سه نوع  عملگر پره ای ، عملگر دنده ای  و عملگر پیستونی تقسیم می شوند. برای انتخاب و خرید هیدروموتور باید به چه مواردی توجه کنیم؟ بیشترین دبی مجاز که از موتور عبور می کند و بیشترین سرعت ثابت گشتاور بر طبقNm/bar  .  به وسیله ثابت گشتاور  میزان گشتاور موتور در فشار های کاری  گوناگون به دست می آید. میزان حجم جابجایی روغن  با واحد سانتی متر مکعب( cm3) بیشترین گشتاور موتور در اختلاف فشار  بیشینه

هیدروموتور اوربیتالی دانفوس

هیدروموتورهای شعاعی یا رادیال

پیستونها در راستای شعاع چیده می شوند به وسیله شاتون ، میل لنگ شفت باعث حرکت هیدروموتور می شوند. یکی از مزیت های هیدروموتورهای شعاعی این است که فروشگاه هیدروموتور سرعت را تا یک درو در دقیقه تنظیم می کنند . داشتن خروجی گشتاور بالا نیز از دیگر مزایای هیدرو موتور شعاعی میباشد. از انواع هیدروموتور ، هیدروموتورهای اوربیتالی که نام دیگر هیدروموتورهای ژیروتوری و هیدروموتور دنده ای می باشد پرمصرف ترین نوع هیدروموتور در تجهیزات مختلفی نظیر کانوایرها، ماشین آلات کشاورزی، ماشین ابزارها و … می باشد. از مشخصات هیدروموتور اوربیتالی می توان به ماکزیمم دور 1000 rpm و فشار قابل تحمل 170 الی 200 باری اشاره کرد. از انواع هیدروموتورهای اوربیتالی موجود در بازار می توان به هیدروموتور دانفوس، هیدروموتور بلغاری و هیدروموتورهای چینی اشاره کرد که از لحاظ قیمت، هیدروموتورهای دانفوس قیمت به مراتب بالاتری دارند

هیدروموتور اوربیتالی بروینی

از انواع هیدروموتور ، هیدروموتورهای اوربیتالی که نام دیگر هیدروموتورهای ژیروتوری و هیدروموتور دنده ای می باشد پرمصرف ترین نوع هیدروموتور در تجهیزات مختلفی نظیر کانوایرها، ماشین آلات کشاورزی، ماشین ابزارها و … می باشد. از مشخصات هیدروموتور اوربیتالی می توان به ماکزیمم دور 1000 rpm و فشار قابل تحمل 170 الی 200 باری اشاره کرد. از انواع هیدروموتورهای اوربیتالی موجود در بازار می توان به هیدروموتور دانفوس، هیدروموتور بلغاری و هیدروموتورهای چینی اشاره کرد که از لحاظ قیمت، هیدروموتورهای دانفوس قیمت به مراتب بالاتری دارند.

 • ببین انواع شیر برقی هیدرولیک
 • پمپ هیدرولیک
 • پمپ هیدرولیک دنده ای
 • پمپ هیدرولیک دنده ای ستیما
 • پیستونی
 • پمپ هیدرولیک پیستونی
 • هیدروموتور
 • پمپ هیدرولیک روغن کاری

هیدروموتور دور بالا

شرکت دانفوس از مهم ترین و بزرگترین تولید کنندگان هیدروموتورهای اوربیتالی با شاخصه سرعت کم در قبال گشتاور بالا می باشد. دانفوس بیش از 3000 هیدروموتور اوربیتالی متفاوت (در اندازه ها و نوع شفت مختلف) را با توجه فروشگاه هیدروموتور به نوع استفاده آن می تواند به مصرف کننده جهت کاربرد در صنایع مختلف پیشنهاد دهد. در واقع این عملگر ها، هیدروموتور می باشند که وظیفه اصلی آن ایجاد حرکت دورانی است. به عبارت دیگر هیدروموتور معکوس عملی که پمپ هیدرولیک به روی سیال اعمال می کند را انجام می دهد. موتور هیدرولیکی انرژی هیدرولیکی را از سیال حامل انرژی دریافت کرده و آن را به انرژی مکانیکی به منظور انجام کار تبدیل می کند. هیدروموتور ها کاربرد های متعددی دارند که یکی از انواع آن هیدروموتور حرکت است که در ادامه انواع و عملکرد این موتور هیدرولیکی را مورد بررسی قرار می دهیم.

هیدروموتور اوربیتالی

عملگر دورانی هیدرولیکی یا همان موتور چرخ دنده داخلی فروشگاه هیدروموتور نوع دیگری از موتورهای دورانی چرخ دنده ای هستند که در ساختمان داخلی آنها دو چرخ دنده داخلی و خارجی با یکدیگر درگیر می باشند. سیال تحت فشار به محفظه موتور وارد شده و موجبات درگیری کامل چرخ دنده ها را فراهم می سازد. گشتاور موتورهای چرخ دنده داخلی (نسبت به چرخ دنده خارجی) دارای تغییرات کمتری بوده و لذا برای کاربردهای با سرعت پایین مناسب تر هستند. در این نوع موتور هیدرولیکی، مکانیزم درگیری دندانه ها به گونه ای است که ایجاد گشتاورهای خروجی بالا و سرعت های پایین و یکنواخت امکان پذیر می باشد. هیدروموتور دنده ای را نیز می توان در ترکیب با جعبه دنده های کاهنده مورد استفاده قرار داد که در این حالت، دستیابی به سرعت های کمتر از 1 دور بر دقیقه با گشتاورهای بالاتر از 400 N.m امکان پذیر می باشد.

مشخصات فنی هیدروموتور اوربیتالی

 • با حجم جابجایی/دور 8 سی سی الی 800 سی سی
 • با دور rpm 2500 برای کوچکترین سایز و rpm 600 برای بزرگترین سایز
 • هیدروموتور با گشتاور تولیدی 13 نیوتن-متر الی 2700 نیوتن-متر
 • هیدروموتور با توان خروجی 2 کیلووات الی 70 کیلووات

ویژگی هیدروموتور اوربیتالی

 1. عملکرد نرم و روان هیدروموتور در سرعت های مختلف
 2. گشتاور ثابت در سرعت های مختلف
 3. گشتاور بالا در هنگام شروع کار
 4. فشار برگشت بالا بدون استفاده از خط تخلیه
 5. هیدروموتور دور بالا
 6. عمر طولانی هیدروموتور در شرایط سخت کاری
 7. طراحی هندسی مناسب و کم جاگیر بودن هیدروموتور
 8. توان تحمل بالای یاتاقانها در برابر نیروهای شعاعی و محوری
 9. کاربرد درسیستم های هیدرولیک مدار باز و مدار بسته
 10. مناسب جهت کار با انواع روغن های هیدرولیک

کاربرد هیدروموتور اوربیتالی

 1. تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی
 2. ماشین آلات کشاورزی هیدروموتور اوربیتالی
 3. ماشین آلات مخصوص بارگیری مواد و بالابر ها (Lifting)
 4. تجهیزات جنگلداری هیدروموتور
 5. ماشین آلات مخصوص چمن زنی – تجهیزات دریایی (آبی)

هیدروموتور اوربیتالی شعاعی

یک لوله ی سیلندری متصل به درایو شفت دارند، که دارای تعدادی فروشگاه هیدروموتور پیستون است که در سوراخ های شعاعی سیلندر حرکت رفت و برگشتی دارند. پیستون ها بصورت عمود بر محور میل لنگ قرار می گیرند. با چرخیدن میل لنگ، پیستون ها بصورت خطی با فشار سیال حرکت می کنند. موتورهای پیستونی شعاعی در دو نوع کلی هستند، ۱٫ پیستونی فشار به داخل ۲٫ پیستونی فشار به خارج. موتور های هیدرولیکی به صورت کلی به دو دسته هیدروموتور با جابجایی ثابت و هیدروموتور با جابجایی متغیر تقسیم می شوند. در نوع جابجایی ثابت این محصول همواره دور خروجی ثابت بوده و سرعت چرخش محور یکنواخت و بدون تغییر است

هیدروموتور اوربیتالی چیست؟

نوع میل لنگی با تک بادامک فروشگاه هیدروموتور و پیستون فشار به داخل اساسا یک طراحی قدیمی محسوب می شود با این وجود ویژگی های گشتاور اولیه ی فوق العاده بالایی دارد. موتورهای پیستونی شعاعی نوع میل لنگی قادرند با سرعت “خزش” کار کنند و برخی می توانند هیدروموتور دور بالا بطور یکنواخت تا سرعت ۱۵۰۰ rpm کار کنند و در عین حال ویژگی های گشتاوری خروجی ثابتی را ارائه دهند. و این باعث می شود که آنها هنوز هم تطبیق پذیرترین طراحی را داشته باشند.در نوع پره ای این محصول پره هایی در یک روتور متصل به محور متصل شده اند که بر خلاف نوع پمپی آن، نیروی گریز از مرکز در آن وجود ندارد. در این نوع موتور، از فنر یا فشار روغن برای بیرون نگه داشتن پره ها استفاده می شود. طراحی این محصول به گونه ای است

طراحی این محصول

 • هیدروموتور پیستونی زد وای
 • هیدروموتور دستگاه
 • هیدروموتور دستگاه پلاستیک
 • هیدروموتور دستگاه تزریق
 • هیدروموتور دستگاه تزریق پلاستیک
 • اوربیتالی
 • اینترموت

هیدروموتور اوربیتالی تی آر

در طراحی های متفاوتی وجود دارند. این طراحی های متفاوت شامل نحوه ی توزیع سیال در پیستون یا سیلندرهای مختلف و همچنین طراحی خود سیلندرها است. برخی موتورها پیستون هایی دارند که با استفاده از میله ها (بسیار شبیه موتور احتراق داخلی) به بادامک متصل شده است، در حالی که بقیه آنها “کفشک” شناور و یا حتی با سیلندر های تلسکوپی تماس کروی دارند، مانند نوع پارکر دنیزون کالزونی (Parker Denison Calzoni). هر طراحی مزایا و معایب خاص هیدروموتور دور بالا خود را دارد. از جمله توانایی چرخش آزادانه، بازده حجمی بالا، قابلیت اطمینان بالا و غیره.

فروشگاه هیدروموتور

نوع حلقه بادامکی مولتی لوب (Multi-lobe cam ring) یک حلقه بادامکی با چند لوب است و غلتک های پیستون در مقابل حلقه بادامکی به خارج فشار می آورند. این باعث ایجاد خروجی یکنواخت با گشتاور اولیه ی بالا می شود، اما اغلب در رنج سرعت بالا محدود می شوند. این نوع از موتورها، مخصوصا در کاربردهای سرعت پایین مناسب هستند و می توانند قدرت بسیار بالایی ایجاد نمایند.در مدل چرخ دنده ای این محصول از حرکت چرخ دنده های درگیر با هم که یا به صورت داخلی و یا به صورت خارجی با یکدیگر درگیر هستند، برای تبدیل انرژی . هر چه چرخ دنده ها بزرگتر باشند، هیدروموتور دور بالا نیروی گشتاور افزایش یافته و در . بیشترین میزان سرعت این هیدروموتور حرکت، 1000 دور بر دقیقه است.

هیدروموتور اوربیتالی پارکر

از انواع هیدروموتور ، که نام دیگر هیدروموتورهای ژیروتوری و هیدروموتور دنده ای می باشد پرمصرف ترین نوع هیدروموتور در تجهیزات مختلفی نظیر کانوایرها، ماشین آلات کشاورزی، ماشین ابزارها و … می باشد. هیدروموتور اوربیتالی پارکر از مشخصات هیدروموتور اوربیتالی می توان به ماکزیمم دور 1000 rpm و فشار قابل تحمل 170 الی 200 باری اشاره کرد. از انواع هیدروموتورهای اوربیتالی موجود در بازار می توان به ، هیدروموتور بلغاری و هیدروموتورهای چینی اشاره کرد که از لحاظ قیمت، هیدروموتورهای دانفوس قیمت به مراتب بالاتری دارند.

هیدروموتور اوربیتالی دانفوس

البته باید به این نکته اشاره کرد که هیدروموتورهای بلغاری و چینی هیدروموتور دور بالا از لحاظ ابعاد و سایزهای مختلف کاملاً مانند هیدروموتور دانفوس بوده به طوری که در صورت موجود نبودن هیدروموتور دانفوس می توان به راحتی هیدروموتور بلغاری و چینی را جایگزین کرد. در ادامه به مواردی نظیر طرزکار هیدروموتور و لیست قیمت هیدروموتور خواهیم پرداخت. در مدل پیستونی موتور هیدرولیکی تعدادی پیستون بر روی سیلندر نصب شده و با اعمال فشار توسط سیال به پیستون ها و به صورت رفت و برگشت، باعث چرخیدن سیلندر می گردد. این محصول از توان خروجی و سرعت بسیار بالایی در حدود 5000 دور بر دقیقه برخوردار است و به تبع قیمت بالایی نیز دارد،  حرکت پیچیده بوده و هزینه تعمیر و نگهداری بالایی دارد.

هیدروموتور اوربیتالی

هیدروموتور حرکت در دستگاه های راهسازی چرخ زنجیری مورد هیدروموتور اوربیتالی پارکر استفاده قرار می گیرد. وظیفه اصلی این نوع موتور هیدرولیکی در این دستگاه ها این است که نیروی هیدرولیکی را به نیروی مکانیکی تبدیل کرده و باعث انتقال نیرو از فاینال درایو به سمت دنده اسپراکت می شود که در نهایت عامل حرکت دستگاه راهسازی می باشد. قدرت هیدروموتور حرکت بر اساس معیار کیلومتر بر ساعت مشخص می شود و در صورتی که سرعت نهایی ماشین از این مقدار کمتر باشد، نشان دهنده وجود نقص در موتور هیدرولیکی است.

هیدروموتور اوربیتالی

در صنایع مختلف، هیدروموتور اوربیتالی ماشین های بسیاری هستند که نیاز به حرکت چرخشی دارند که توسط موتور هیدرولیکی به آن دست پیدا می کنند.آشنایی با این موتورها و شیوه عملکردی آن ها برای هر تکنسین مشغول در صنعت ضروری است.در این مقاله سعی داریم به زبان ساده به توضیح این تجهیز مهم هیدروموتور اوربیتالی دانفوس صنعت هیدرولیک بپردازیم، با ما همراه باشید.

 • ماشین های بسیاری
 • محرک مکانیکی است
 • ماشین آلات هیدرولیک
 • جابجایی ثابت یا متغیر باشند
 • اماموتورهای دارای جابجایی متغیر می توانند
 • این موتورها می توانند
 • هیدروموتورهای چرخنده ای
 • وجود هیدروموتور گردان در ماشین های
 • همچنین ساختمان این هیدروموتور
 • هیدروموتور دانفوس
 • مقابل سرعت موتور کاهش می یابد
 • هیدرولیکی به مکانیکی استفاده می شود

هیدروموتور اوربیتالی پارکر

موتور هیدرولیکی محرک مکانیکی است که فشار هیدرولیک هیدروموتور اوربیتالی را به دورانی تبدیل می کند.موتورهای هیدرولیکی از راه اندازها (Actuators) برای خروجی خطی استفاده می کنند. موتورهای هیدرولیکی در گذشته بیشتر شامل دستگاه هایی می شدند که روی موتورهای آبی کار می کنند.هیدروموتور اوربیتالی پارکر اما در اصطلاح هیدروموتور اوربیتالی دانفوس امروزی این نام معمولاً بیشتر به موتورهایی اطلاق می شود که از مایع هیدرولیک به عنوان بخشی از مدارهای هیدرولیک بسته استفاده می کند

هیدروموتور اوربیتالی دانفوس

همانطور که گفته شد موتورهای هیدرولیک، هیدروموتور اوربیتالی پارکر محرک های دواری هستند هیدروموتور اوربیتالی که انرژی هیدرولیک یا سیال را به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند.این موتورها به طور هم زمان با یک پمپ هیدرولیک کار می کنند کهانرژی مکانیکی را به سیال یا نیروی هیدرولیکی تبدیل می کند.موتورهای هیدرولیک هیدروموتور اوربیتالی دانفوس نیرو و حرکت را برای انتقال بار خارجی تأمین می کنند. با  و به صورت دو جهته یا یک جهته کار کنند.موتورهای با جابجایی ثابت یک جریان ورودی ثابت دریافت و با سرعت ثابت هدایت می کنند  نرخ جریان متفاوتی را ارائه دهند.

هیدروموتور

موتورهای دنده ای جمع و جور هستند.این موتورها تحمل بالایی در برابر آلودگی روغن هیدرولیک دارند و به همین دلیل در محیط های کثیف کاربرد دارند.در این نوع از موتورها هر چه دنده ها بزرگ تر باشند، نیروی گشتاور موتور بیشتر شده وسرعت آن کم می شود.هر چه دنده ها کوچک تر باشند به نسبت گشتاور کمتر و سرعت بیشتر می شود.معمولاً حداکثر سرعت این گونه از موتورهای هیدرولیکی rpm 1000 یا ۱۰۰۰ دور بر دقیقه است.

هیدرولیکی عملگر توان

در مکانیزم های هیدرولیکی عملگر توان سیالاتی یا هیدرولیکی را به قدرت مکانیکی تبدیل می نماید که دقیقا بالعکس عمکرد پمپ در مدار می باشد. مقدار این قدرت به دبی جریان ،افت فشار بوجود آمده و بازده کلی در هیدروموتور دارد.موتور های هیدرولیکی و یا همان هیدروموتور ها قابلیت چرخش پیوسته در یک یا دو جهت را دارا بوده و دارای انواع جابجایی ثابت و جابجایی متغیر میباشند. دو گروه اصلی هیدروموتورها عبارتند از  ،پره ای وهیدروموتورهای پیستونی. فاکتورهایی که عملکرد یک هیدروموتور با آن ارزیابی میشوند

شاخصهای انتخاب هیدروموتور

و یا به عبارت دیگر ، شاخصهای انتخاب هیدروموتور شامل: جابحایی حجمی موتور( /rev cm3 ) ،گشتاور خروجی (N-m) که تابعی از فشار و دبی بوده، گشتاور راه اندازی (گشتاور لازم برای شروع به حرکت اولیه) حداکثر و حداقل سرعت موتور(RPM) میشود.دیگر موارد که در طراحی های مدارات حساس تر هیدرولیکی باید بدان توجه نمود عبارتند از:نشتی و یا لغزش ،گشتاور در حرکت،و نوسانات گشتاور که در کاتالوگ شرکت سازنده موجود میباشد.

 • یکی از کاربردی ترین انواع موتور
 • هیدروموتورها میتوان برای دستگاه
 • دستگاههای متحرک و ثابت
 • فشار وگشتاورهای بالا را دارا بوده و قابل استفاده
 • این نوع هیدروموتورها قابلیت کار در محدوده
 • مدارهای حلقه باز و بسته
 • هیدروموتورها میتوان برای  استفاده کرد
 • دو پمپ اصلی و ضعیف ماشین
 • سیالاتی یا هیدرولیکی
 • این موتورها تحمل بالایی

وسیله کاربردی

یکی از حوزه هایی که به شدت نیازمند این وسیله کاربردی است، حوزه ماشین آلات راهسازی می باشد که هیدروموتور ها نقش کلیدی را در دستگاه های این صنعت بازی می کنند. یکی از کاربردی ترین انواع موتور هیدرولیکی، هیدروموتور گردان می باشد که در دستگاه های راهسازی بسیاری از جمله بیل مکانیکی، بولدوزر، جرثقیل و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوشتار قصد داریم تا در مورد نحوه عملکرد و ویژگی های هیدروموتور گردان و همچنین انتخاب یک موتور هیدرولیکی مناسب بحث کنیم.

سیستم هیدرولیک

این قطعه از سیستم هیدرولیک از دو پمپ اصلی و ضعیف ماشین راهسازی به منظور انجام کار استفاده می کند، به گونه ای که از پمپ اصلی هیدرولیک دستگاه، برای حرکت و از پمپ هیدرولیک ضعیف دستگاه، به منظور توقف خود بهره می برد. در این قسمت عملکرد هر قسمت تشریح داده می شود.  راهسازی و به خصوص بیل مکانیکی، بسیار لازم و ضروری است. این موتور هیدرولیکی توسط نیروی سیال به چرخش در می آید و نیروی مکانیکی تولید کرده را با استفاده از چرخ دنده های خروجی که در تماس با چرخ دنده گردان هستند به کابین منتقل کرده و باعث حرکت کابین ماشین راهسازی می شود.

سوالات متداول

هیدروموتور اوربیتالی چیست ؟

موتور هيدروليك عملگرهايي که همواره دوران میکنند هیدروموتور میباشد و هنگام دوران بار چرخشی برای ایجاد گشتاور مورد نیاز موتورهای هیدرولیکی یا هیدروموتورها استفاده میشوند.عملگرها به سه نوع عملگر پره ای ، عملگر دنده ای و عملگر پیستونی تقسیم می شوند. برای انتخاب و خرید هیدروموتور باید به چه مواردی توجه کنیم؟ بیشترین دبی مجاز که از موتور عبور می کند

هیدروموتور اوربیتالی پارکر چیست ؟

در هیدروموتورهای شعاعی یا رادیال ، پیستونها در راستای شعاع چیده می شوند به وسیله شاتون ، میل لنگ شفت باعث حرکت هیدروموتور می شوند. یکی از مزیت های هیدروموتورهای شعاعی این است که فروشگاه هیدروموتور سرعت را تا یک درو در دقیقه تنظیم می کنند

سوالات در موارد گوناگون

هیدروموتور اوربیتالی بروینی چیست ؟

از انواع هیدروموتور، هیدروموتورهای اوربیتالی که نام دیگر هیدروموتورهای ژیروتوری و هیدروموتور دنده ای می باشد پرمصرف ترین نوع هیدروموتور در تجهیزات مختلفی نظیر کانوایرها، ماشین آلات کشاورزی، ماشین ابزارها و … می باشد. از مشخصات هیدروموتور اوربیتالی می توان

4 دیدگاه در “هیدروموتور اوربیتالی

 1. هیدروموتور اوربیتالی ، هیدروموتور اوربیتالی پارکر ، هیدروموتور اوربیتالی دانفوس ، هیدروموتور اوربیتالی چیست؟ ، هیدروموتور اوربیتالی بروینی ، هیدروموتور

 2. هیدروموتور اوربیتالی ، هیدروموتور اوربیتالی پارکر ، هیدروموتور اوربیتالی دانفوس ، هیدروموتور اوربیتالی چیست؟ ، هیدروموتور اوربیتالی بروینی ، هیدروموتور

  1. هیدروموتور اوربیتالی عالی

 3. هیدروموتور اوربیتالی ، هیدروموتور اوربیتالی پارکر ، هیدروموتور اوربیتالی دانفوس ، هیدروموتور اوربیتالی چیست؟ ، هیدروموتور اوربیتالی بروینی ، هیدروموتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.