یونیت هیدرولیک

یونیت هیدرولیک یوکن

یونیت هیدرولیک یوکن

یونیت هیدرولیک یوکن

یونیت هیدرولیک یوکن ، نمایندگی یونیت هیدرولیک یوکن ، یونیت یوکن ، یونیت هیدرولیک بر خلاف تصور، مخزن روغن پاوریونیت هیدرولیک یکی از آیتم های مهم طراحی و مونتاژ می‌باشد. ابعاد و حجم مخزن باید با توجه به نیاز سیستم محاسبه گردد چنانچه حجم کوچکتر از حد مجاز طراحی شود می تواند باعث بالارفتن دمای روغن شود .اگر بزرگتر از حجم مجاز ساخته شود اضافه روغن هیدرولیکی که در مخزن پاورپک هیدرولیک ریخته می‌شود مستلزم هزینه اضافی است.

نمایندگی یونیت هیدرولیک یوکن

یونیت هیدرولیک یا پاوریونیت ( پاورپک هیدرولیک ) جزء اصلی تجهیزات هیدرولیکی محسوب می شود.وظیفه ی این دستگاه انتقال نیروی مکانیکی موتور به سیال تراکم ناپذیر است. می توان گفت پاوریونیت تامین کننده نیرو و قدرت سیستم های هیدرولیک می باشد.ساخت یونیت هیدرولیک بنا به نوع کاربرد یونیت هیدرولیک یوکن و درخواست مشتری در ابعاد و قدرت های متفاوتی ساخته می شود که طی محاسبات مربوطه میزان فشار مورد نیاز مشخص می شود.

یونیت یوکن

در سیستم پاورپک به محل انباشت روغن هیدرولیک گفته می شود و ابعاد و اندازه ی ان بسته به کاربرد و نوع یونیت هیدرولیک متفاوت است.مخزن یونیت هیدرولیک بمنظور سهولت در تخلیه روغن و جلوگیری از پوسیدگی با ارتفاع نسبت به زمین ساخته می شود.روی مخزن پاوریونیت تجهیزاتی نظیر درب ( به منظور جلوگیری از ورود الودگی به داخل تانک پاورپک هیدرولیک ) , نشانگر روغن ( نشان دهنده ی سطح روغن در تانک پاورپک هیدرولیک ) , قلاب ( جهت سهولت حمل و نقل سیستم پاورپک هیدرولیک ) , پره های داخلی ( جلوگیری از موج و اشفتگی در مخزن یونیت پاور , تبادل حرارتی بهتر با سیال و همچنین جلوگیری از کف کردن روغن برگشتی ) و ضربه گیر های لاستیکی در کف تانک یونیت هیدرولیک یوکن

یونیت هیدرولیک

ارتعاشات مخزن نحوه بستن و قید گذاری پمپ و الکترموتور بر روی مخزن هیدرولیک به گونه ای است که ارتعاشات و لرزه های ناشی از الکترموتور به بدنه مخزن را به کمک دمپر های مناسب خنثی می‌کند.پوشش رنگیبرای پوشش رنگ مخزن از رنگ الکترواستاتیکی استفاده می‌شود که در مناطق یونیت هیدرولیک یوکن و مکان‌هایی که رطوبت هوا زیاد است می‌تواند به‌خوبی از بدنه مخزن یونیت هیدرولیک محافظت در مقابل خوردگی کند.

فولاد کاری‌های صنایع

تمامی اصول و قواعدی که معمولا در اجرای فولادکاری‌های صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد، در ساخت یونیت هیدرولیک نیز کاربرد خواهد داشت به همین دلیل از توضیح کلیات این بحث صرف‌نظر کرده‌ایم.در مقابل آنچه اهمیت اساسی پیدا می‌کند بحث طراحی فولاد کاری است. طراحی که متناسب یونیت هیدرولیک یوکن با شرایط جوشکاری باشد و به دلیل اهمیت بالای آن در ساخت و طراحی یونیت هیدرولیک توجه ویژه‌ای به این موضوع می‎شود.در ساخت یونیت ما با تمامی جنبه‌های ویژه‌ی طراحی فولاد کاری سروکار خواهیم داشت که به هر کدام از زیرمجوعه‌های منفرد تشکیل دهنده یک واحد کلی وابسته است.

یونیت هیدرولیک یا پاورپک

اولین قسمتی از یک یونیت هیدرولیک یا پاورپک که باید ساخته بشود مخزن هیدرولیک هست. مخزن ها را باتوجه لیتراژ پمپ هیدرولیک انتخاب می کنند .جنس مخزن هیدرولیک را از آهن معمولی همان st32 ، آلومینیوم ، استیل با توجه نوع درخواست و نوع شرایط محیطی دستگاه طراحی و ساخته می شود. در نظر داشته باشید از مخازن الومینیوم برای زمانی استفاده میکنن که می خواهند روغن هیدرولیک را سریع خنک کنند و روغن باید به سرعت خنک شود . اگر از استیل استفاده کنیم دمای روغن دیرتر پایین می اید.

نیازهای ویژه مربوط

باید به گونه‌ای باشد که نیازهای ویژه مربوط به بخش سیالات را نیز در نظر داشته باشد. چیدمان اجزا باید به صورتی باشد که شرایط تعمیر و نگهداری را تسهیل کند و دسترسی مناسب به اتصالات لوله بدهد. همچنین باید از استانداردهای مربوطه مانند DIN 24 347 ، مشخصات ویژه شرکت و دستورالعملهای نگهداری سازندگان قطعات رعایت شود. در راستای رسیدن به تولیدات اقتصادی و به صرفه نیاز است که تمامی قطعات و زیرمجوعه‌های دستگاه بر اساس مشخصات تثبیت شده استاندارد شرکت‌ها تنظیم شود.

1 دیدگاه در “یونیت هیدرولیک یوکن

  1. یونیت هیدرولیک یوکن ، نمایندگی یونیت هیدرولیک یوکن ، یونیت یوکن ، یونیت هیدرولیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *