پمپ هیدرولیک ویکرز

پمپ هیدرولیک ویکرز

پمپ هیدرولیک ویکرز

پمپ هیدرولیک ویکرز

پمپ هیدرولیک ویکرز ، نمایندگی پمپ هیدرولیک ویکرز ، پمپ ویکرز ، پمپ هیدرولیک ویکرز اصلی ، پمپ ویکرز اصلی ، نمایندگی پمپ ویکرز شرکت انگلیسی ویکرز بمدت طولانی در ارائه قطعات هیدرولیکی پیشگام بوده محصولات آن شامل انواع پمپ هیدرولیک ویکرز در برگیرنده پمپ هیدرولیک کارتریجی ویکرز، پمپ پیستونی ویکرز و پمپ هیدرولیک ویکرز نوع دنده ای، فیلتر ویکرز، انواع متعدد شیر هیدرولیک ویکرز، هیدروموتور ویکرز، مدل‌های مختلف جک و سیلندر در صنایع فضایی، دریایی، نظامی و غیره استفاده می‌شود.

هیدرولیک البرز وارد کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، شیرآلات هیدرولیک

تعمیرات هیدروموتور اوربیتالی پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02177320026

شماره همراه : 09121759426

محصولات شرکت ایتون ویکرز از جمله انواع مختلف پمپ هیدرولیک ویکرز و شیر هیدرولیک ویکرز در صنایع با کاربری‌های موبایل یا متحرک شامل ماشین‌آلات کشاورزی و جنگل‌داری، ماشین‌آلات حفاری و معدن، تجهیزات ساخت و ساز، تجهیزات دوار و انتقال دهنده مواد، ماشین آلات خودرویی ، وسائل نقلیه و هیدرولیک راه‌سازی کاربرد دارند. از دیگر مزایای پمپ کارتریجی سری V ویکرز می‌توان به فشار بالا و سرو صدای پایین اشاره نمود. کاربرد پمپ هیدرولیک پره ای سری V ویکرز در صنایع دریایی و ماشین آلات راه آهن، میدان‌های نفتی و تجهیزات حفاری، تجهیزات ساخت و ساز، ماشین آلات قالب ریزی فشار بالا، تزریق پلاستیک و پرس‌های بزرگ، کمپکتر زباله و .. می‌باشد

نمایندگی پمپ هیدرولیک ویکرز

پمپ‌های هیدرولیک کارتریجی ویکرز سری V ایتون ویکرز دارای دامنه فشار و ظرفیت گسترده هستند و قابلیت اتصال بصورت دو یا چند طبقه را بر روی مدار هیدرولیکی بعنوان تامین کننده دبی و جریان پر فشار دارا می‌باشند. طراحی کارتریج پمپ‌های هیدرولیک پره ای ویکرز Vickers که دارای سیستم 12 پره است، بگونه ای منحصر به فرد بوده بطوریکه در هنگام راه‌اندازی اولیه، بر فشار و ویسکوزیته بالای مدار فائق آمده که این خصوصیت پمپ هیدرولیک پره ای ویکرز در دیگر سازندگان مشابه کمتر دیده شده است.

پمپ ویکرز

در سیستم کد دهی پمپ‌های هیدرولیکی کارتریجی یک طبقه ویکرز ابتدا سایز پمپ مثلا 25V گفته بعد عدد مربوط به حجم پمپ مثلا 17 که برمبنای واحد گالن بوده بیان و در ادامه نوع شفت و وضعیت قرار گیری مکش و دهش پمپ نسبت به هم لحاظ و در انتها جهت چپ گرد و یا راستگرد بودن آن گفته می‌شود. مانند 25V17A برای یک طبقه و برای پمپ دوطبقه کارتریجی ویکرز به همین منوال مثلا 4535V 50A30 CD کد دهی انجام می‌پذیرد. پمپ‌های هیدرولیک کارتریجی ایتون ویکرز EATON VICKERS مابین دیگر پمپ‌های کارتریجی از اعتبار و کلاس کاری ویژه ای برخواردار است.

 

پمپ هیدرولیک ویکرز اصلی

طراحی کارتریج پمپ‌های هیدرولیک پره ای ویکرز Vickers که دارای سیستم ۱۲ پره است،بگونه ای منحصر به فرد بوده بطوریکه در هنگام راه‌اندازی اولیه، بر فشار و ویسکوزیته بالای مدار فائق آمده که این خصوصیت پمپ هیدرولیک پره ای ویکرز در دیگر سازندگان مشابه کمتر دیده شده است.از دیگر مزایای پمپ کارتریجی سری V ویکرز می‌توان به فشار بالا و سرو صدای پایین اشاره نمود. کاربرد پمپ هیدرولیک پره ای سری V ویکرز در صنایع دریایی و ماشین آلات راه آهن، میدان‌های نفتی و تجهیزات حفاری، تجهیزات ساخت و ساز، ماشین آلات قالب ریزی فشار بالا، تزریق پلاستیک و پرس‌های بزرگ، کمپکتر زباله و .. می‌باشد.

پمپ هیدرولیک

بطور کلی پمپ های با جابجائی غیر مثبت برای سیستمهای فشار پایین و جریان بالا که حداکثر ظرفیت فشاری آنها به ۲۵۰ تا psi ۳۰۰ محدود می گردد، مناسب می باشند. در پمپ های با جابجایی غیر مثبت بدلیل وجود لقی زیاد بین پره های دوار و پوسته ثابت، میزان جریان خروجی پمپ علاوه بر سرعت دورانی محور به مقدار مقاومت خارجی سیستم نیز وابسته است و سیال متمایل به حرکت در جهتی است که با مقاومت کمتری مواجه گردد.

پمپ های با جابجائی غیر مثبت

میزان جریان خروجی با افزایش مقاومت بار کاهش یافته و هنگام مسدود بودن خروجی، فشار حداکثر می گردد. در این حالت جریان خروجی به صفر خواهد رسید. به همین دلیل به منظور پمپ نمودن آب شهری و صنعتی از پمپهای گریز از مرکز استفاده می گردد. زیرا در مواقع حداکثر مصرف، فشار به حداقل رسیده و در زمانهای حداقل مصرف، حداکثر فشار قابل دسترس می باشد. هزینه پایین تولید و نگهداری، سادگی عملکرد، قابلیت اعتماد بالا و سر و صدای کم را می توان از مزایای پمپ های با جابجائی غیر مثبت به حساب آورد.

جابجایی مثبت هیدرولیک

هریک از این پمپ های با جابجایی مثبت هیدرولیک در محدوده وسیعی از طراحی های مختلف عرضه می شوند. به عنوان مثال پمپ های پره ای و پیستونی می توانند بصورت جابجایی ثابت یا متغیر باشند. در یک پمپ با جابجایی ثابت، میزان سیال پمپ شده بازاء یک دور چرخش محور ثابت است در صورتیکه در پمپهای با جابجایی متغیر، مقدار فوق بوسیله تغییر در ارتباط بین اجزاء پمپ قابل کم یا زیاد شدن می باشد.

سیستم هیدرولیک

در هر حال باید به این نکته توجه نمود که پمپ، ایجاد فشار نمی کند بلکه تولید جریان می نماید. در واقع در یک سیستم هیدرولیک ، فشار بیانگر میزان مقاومت بوجود آمده در مقابل خروجی پمپ است. برای مثال اگر خروجی یک پمپ با جابجایی مثبت به اتمسفر باز باشد، علیرغم برقراری جریان سیال، بدلیل فقدان مقاومت در مقابل جریان، در خروجی فشاری بالاتر از فشار اتمسفر وجود نخواهد داشت.

بصورت تئوریک

متقابلا در صورت مسدود شدن کامل خروج بی نهایتی بصورت تئوریک در مقابل جریان ایجاد می گردد، زیرا فضایی برای حرکت سیال وجود ، که منظور حفاظت از اجزاء سیستم هیدرولیک، استفاده از شیر اطمینان ضروری است. شیر اطمینان فشار سیستم به مقدار تنظیمی، مسیر عبور جریان به مخزن را باز نموده و حداکثر سطح فشار در مدار را محدود می نماید.

پمپ هیدرولیک چیست؟

پمپ به عنوان قلب سیستم هیدرولیک، انرژی مکانیکی را که بوسیله موتورهای الکتریکی، احتراقی و یا سایر منابع قدرت تامین می گردد به انرژی هیدرولیکی تبدیل می کند. فشار اتمسفر در اثر خلاء نسبی بوجود آمده در نتیجه عملکرد اجزاء مکانیکی پمپ، سیال را مجبور به حرکت بطرف مجرای ورودی پمپ نموده تا سپس بوسیله پمپ به سایر قسمتهای مدار هیدرولیک رانده شود. عملگرهای سیستم (سیلندر یا موتور هیدرولیکی) قدرت هیدرولیکی ایجاد شده توسط پمپ را به توان مکانیکی مورد نیاز در خروجی تبدیل می نمایند.

پمپ کارتریجی دنیسون

هر نوع صدای اضافه از پمپ نشانگر خراب شدن ان است که برای کم شدن هزینه باید سریعتر اشکال یابی شوداصلی ترین دلیل خرابی کارتریج پمپ روغن کثیف سیستم هیدرولیک استالبته باید توجه کرد که روغن ناویسکوز نیز باعث ایجاد تنش در پره ها و رینگ میشود و درنتیجه کارتریج ویکرز را خراب میکنداعمال فشار بیش از حد به پمپ و هم چنین خرابی کاسه نمد و بلبرینگ نیز میتواند یکی از دلایل خرابی پمپ های پره ای باشد

پمپ هیدرولیک دنیسون پارکر

سری های T7 پمپ های دنیسون جز گرونترین پمپ های کارتریجی هستند که فشار معادل ۳۲۰ بار دارندکه فشار مشابه انها فقط در پمپ پیستونی دیده شدهعملکرد پمپ های سری T7 رکسروت جز بی نظیر ترین پمپ کارتریجی استمزیت پمپ های کارتریجی فشار بالا :پمپ کارتریجی فشار بالا پارکر علاوه بر کم صدا بودن فشار بالایی را تحمل میکنند به همین دلیل استفاده بسیاری در صنعت دارندقابلیت کارکردن در دور های پایین موتور مناسب برای سیستم های سرووبسیار راندمان بالایی دارتد چون نشتی داخلی بسیار کمی دارندمقاوم در برابر ذراات کثیف داخل روغن و روغن ناویسکوزخدمات پس از فروش پمپ های کارتریجی دنیسون پارکر سبب مصرف بسیار زیاد در صنعت شده است

پمپهای با جابجائی غیرمثبت

پمپهای گریز از مرکز در انواع جریان شعاعی، جریان محوری و جریان مختلط از نمونه های کاربردی پمپهای با جابجایی غیر مثبت می باشند. با توجه به اینکه پمپهای مذکور توانایی مقاومت در برابر فشار بالا را ندارند، بندرت در صنعت هیدرولیک مورد استفاده قرار گرفته و معمولا به منظور انتقال اولیه سیال از نقطه ای به نقطه ای دیگر بکار گرفته می شوند. بطور کلی این پمپها برای سیستمهای فشار پایین و جریان بالا که حداکثر ظرفیت فشاری آنها به ۲۵۰ تا psi ۳۰۰ محدود می گردد، مناسب می باشند.

مزایای پمپهای با جابجایی مثبت

  • توانایی کار در فشارهای بالا (تا ۱۰۰۰۰ و بالاتر) psi
  • ابعاد کوچک و فشرده
  • بازده حجمی بالا ۴- تغییرات جزئی بازده در محدوده فشار طراحی شده
  • انعطاف پذیری بالا (توانایی انجام کار در محدوده وسیعی از فشارها و سرعتهای مورد نیاز)

پمپهای با جابجایی مثبت

  • پمپهای چرخدنده ای
  • پمپهای پرهای
  • پمپهای پیستونی هریک

نمایندگی پمپ هیدرولیک ویکرز

پمپ های هیدرولیک بسیاری در کشور های مختلف تولید و طراحی می شوند، که از کیفیت های مختلفی برخوردار هستند. یکی از شرکت های انگلیسی که در این زمینه به فعالیت می پردازد، شرکت ویکرز می باشد. نمایندگی ویکرز در سراسر دنیا ارائه دهنده بهترین پمپ های هیدرولیک در جهان می باشد.این شرکت انگلیسی به مدت طولانی قطعات هیدرولیکی را وارد بازار می نماید. محصولات این شرکت، انواع پمپ های هیدرولیک ویکرز، پمپ های هیدرولیک ویکرز دنده ای، پمپ پیستونی ویکرز، پمپ هیدرولیک کارتریجی ویکرز، هیدروموتور ویکرز، انواع شیر هیدرولیک ویکرز و… می باشند.نمایندگی ویکرز در ایران تمامی این محصولات را به روشی اسان و با قیمتی مناسب به دست مشتری می رساند. هر قطعه ای از شرکت ویکرز که بخواهید را می توانید در برترین نمایندگی این شرکت معتبر جهان، در ایران بیابید.

1 دیدگاه در “پمپ هیدرولیک ویکرز

  1. blank مدیریت گفت:

    پمپ هیدرولیک ویکرز ، نمایندگی پمپ هیدرولیک ویکرز ، پمپ ویکرز ، پمپ هیدرولیک ویکرز اصلی ، پمپ ویکرز اصلی ، نمایندگی پمپ ویکرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *