هیدروموتور پیستونی آی ان آی

هیدروموتور پیستونی آی ان آی (INI)

هیدروموتور پیستونی آی ان آی (INI)

هیدروموتور پیستونی آی ان آی (INI)

هیدروموتور پیستونی آی ان آی (INI) ، هیدروموتور پیستونی INI که به آن موتور هیدرولیک INI نیز گفته می‌شود، یکی از انواع موتورهای پیستونی گرد (شعاعی) محسوب می‌شود. با گذر زمان، نه تنها استحکام بدنه موتور هیدرولیک افزایش یافته، بلکه ظرفیت بار دینامیکی آن نیز به میزان قابل توجهی بالا رفته است. این محصول کاربرد گسترده‌ای در صنعت‌های گوناگون از جمله ماشین آلات کشتی، تزریق پلاستیک و… دارد. موتور هیدرولیک INI دارای طراحی منحصر به فرد و کیفیت بالایی است که طول عمر قابل اعتماد و طولانی را به شما ارائه می‌دهد.

هیدرولیک البرز وارد کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، شیرآلات هیدرولیک

تعمیرات هیدروموتور پیستونی آی ان آی پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02177320026

شماره همراه : 09121759426

موتور پیستونی هیدرولیک برای رانندگی تجهیزات متحرک و ساختمانی، وینچ، جرثقیل کشتی و انواع تجهیزات هیدرولیک سنگین برای عملیات دریایی و خشکی استفاده می شود. موتورهای پیستونی موتورهای هیدرولیکی با سرعت و دامنه جابجایی بالا هستند که تحت حداکثر فشار تا 450 بار کار می کنند. بزرگترین موتور پیستونی محوری دارای حجم 1 لیتر (1000 میلی لیتر در دور) است و موتورهای پیستونی شعاعی با حجم جابجایی بیش از 8 لیتر در دسترس هستند.

هیدروموتور پارکر

هیدروموتور پارکر

نمایندگی هیدروموتور پیستونی آی ان آی (INI)

برای کاربردهایی که به مقدار قابل توجهی قدرت نیاز دارند، موتور پیستونی هیدرولیک بهترین گزینه است. موتورهای پیستونی هیدرولیک سرعتهای بالا را با حجم جابجایی زیاد در فشارهای کاری بالاتر ترکیب می کنند.

هیدروموتور پیستونی آی ان آی

روغن موتور پیستونی برای تامین گشتاور در سیستم مکانیکی استفاده می شود. موتورهای هیدرولیک بر اساس مقدار سیال مورد نیاز در واحدهای CC برای یک دور شفت خروجی تقسیم می شوند. از نظر ساختاری می توان به صورت کلی به پیستون شعاعی، پیستون محوری محور خم و موتور هیدرولیک صفحه خم اشاره کرد. موتورهای هیدرولیک را می توان مستقیماً روی گیربکس ها، ماردون ها، وینچ ها یا هر ساختار مکانیکی چرخشی نصب کرد. رعایت نکات فنی و دستورالعمل نصب طبق کاتالوگ یکی از نکاتی است که به افزایش طول عمر هیدروموتور پیستونی کمک می کند.

سیلندرهای خطی و متحرک نیرو

برخلاف سیلندرهای خطی و متحرک نیرو، موتورهای هیدرولیک پیستونی از فشار هیدرولیک برای چرخش استفاده می کند. یک هیدروموتور هیدرولیک پیستونی بسیار شبیه پمپ ساخته شده است. با این حال، هنگامی که کار می کند، روغن وارد موتور هیدرولیک می شود و شفت را می چرخاند. مقدار روغن وارد شده توسط پمپ هیدرولیک، سرعت یک موتور هیدرولیک را تعیین می کند. پس از آن، گشتاور به مقدار فشار عرضه شده بستگی دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *