فیلتر برگشت هیدرولیک

فیلتر مکش هیدرولیک

فیلتر مکش هیدرولیک

فیلتر برگشت هیدرولیک

فیلتر برگشت هیدرولیک ، فیلتر و صافی هیدرولیک ، نمایندگی فیلتر برگشت هیدرولیک ، فیلتر مکش سایز 2 اینچ ، فیلتر مکش ، فیلتر هیدرولیکی هدف از وجود فیلتر در سیستم هیدرولیک جدا کردن و برداشتن هر گونه ذرات خارجی به غیر از روغن در سیستم هیدرولیک است یعنی پاک کردن سیستم از هر گونه ذرات خارجی به غیر از روغن که احتمال ورود به سیستم هیدرولیک را دارند. اگر ذرات خارجی و رسوبات روغن وارد سیستم هیدرولیک شوند این مسئله سبب نقص شیرها سیلندرها و قطعات دیگر سیستم هیدرولیک می گردد.

هیدرولیک البرز وارد کننده پمپ هیدرولیک ، هیدروموتور ، شیرآلات هیدرولیک

تعمیرات فیلتر برگشت هیدرولیک پذیرفته میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

شماره تماس : 02177320026

شماره همراه : 09121759426

که نهایتاً سیستم هیدرولیک معیوب شده و از کار می افتد و نتیجاً از کار افتادن سیستم هیدرولیک را باعث می شود. یک سیستم ساده هیدرولیک معمولاً یک یا دو فیلتر دارد ولی سیستمهای هیدرولیک مدرن امروزی دارای چندین فیلتر در نقاط مختلف سیستم هستند. برای یک سیستم هیدرولیک باز کردن فیلتر، بازرسی از جهت نداشتن نقص فنی و تمیز کردن کل مجموعه بدنه و عامل فیلتر کننده (و گاهی تعویض عامل فیلتر کننده) و جمع کردن و بستن مجموعه فیلتر و نصب مجدد از موارد ضروری است که بر طبق دستورالعملهای تعمیراتی زمان و نحوه انجام سرویس فیلتر مشخص گردیده است.

فیلتر و صافی هیدرولیک

فیلتر توری فلزی (بافته شده از رشته های فلزی): همانطوری که از نام این نوع فیلتر پیدا است از نوعی توری بافته شده فلزی ریز بافت بعنوان عامل اصلی فیلتر کننده یا تصفیه کننده روغن استفاده می شود دارای یک پوسته فلزی است که درون آن یک فیلتر دوار توری مانند فلزی قرار دارد که این فیلتر قابل برداشتن و تمیز کردن می باشد روغن بعد از رود به داخل فیلتر به اطراف عامل فیلتر کننده که همان توری دوار سیلندری شکل (استوانه ای) فلزی رفته و با فشار به قسمت داخل عبور می نماید که با این عمل ذرات و رسوبات روی بافته های توری می ماند و روغن تصفیه شده

نمایندگی فیلتر برگشت هیدرولیک

برای جلوگیری از نبودن روغن در سیستم یک مسیر فرعی توسط شیر مذکو باز می شود و روغن فیلتر نشده در سیستم جریان می یابد تا عملکرد سیستم متوقف نشود ولی در اولین فرصت ممکن باید فیلتر سرویس اساسی گردد به عبارت دیگر می توان گفت هدف از این نوع شیر در فیلتر جریان داشتن روغن در سیستم هیدرولیک است مادامی که فیلتر مسدود یا گرفته شده باشد به عبارتی جریان یافتن روغن فیلتر نشده از نبودن روغن در سیستم بهتر است تا کار تولید متوقف نگردد سپس در اسرع وقت سرویس فیلتر صورت پذیرد.

وسط فیلتر

از قسمت وسط فیلتر به مجرای خروجی راه می یابد. در زمان سرویس عامل فیلتر کننده که همان توری بافته شده سیلندری شکل است را از داخل بدنه اصلی فیلتر بیرون آورده و با مایعات حلال نظیر انواع سالونت بنزین و غیره شسته و مجدداًداخل بدنه فیلتر قرار داده و درب آنرا می بندند. قابل ذکر است در سیسمهای هیدرولیک مدرن این نوع فیلتر دارای یک قسمت بنام Bypass Valve (شیر گذر فرعی) روغن می باشد که اگر فیلتر بعلت افزایش رسوبات و ناخالصیهای روغن گرفته یا به عبارتی مسدود شود

1 دیدگاه در “فیلتر مکش هیدرولیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.